Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Burszewo

Burszewo, warmińsko-mazurskie

  • 3 890 000 zł
  • 265 m²
  • 14 679,25 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Skrzypcz...

Skontaktuj się

Dom Burszewo

Burszewo, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

3 890 000 zł

265 m²

14 679,25 zł/m²

Dom Burszewo

Zaktualizowane: 8 maja 2026

3 890 000 zł 265 m² 14 679,25 zł/m²

Rodzaj domu:
dom z funkcją usługową
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
43 700 m²
Miejsce postojowe:
wiata garażowa
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

dom z funkcją usługową

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

43 700 m²

Miejsce postojowe:

wiata garażowa

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 890 000 zł (14 679,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 265 m², 10 pokoi (9 sypialni), 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom z funkcją usługową; rok budowy: 2022
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 43 700 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (20 m²)
  • Wyposażenie: dom umeblowany, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, piec
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: wiata garażowa (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dunajscy Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 45678/2026

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mazurska posiadłość w okolicy Mrągowa 43 700 m² wyjątkowej przestrzeni
Enklawa w otoczeniu lasów i pól, z prywatnym dojazdem i pełną izolacją od zabudowy, położona w jednej z najbardziej spokojnych części Mazur, około 18 km od Mrągowa, 17 km od Biskupca oraz 52 km od Olsztyna. (...)